Witaj w Mozilli 1.5!

English | 日本語 | Français | Polski | Česky | Slovenščina

Potrzebujemy tłumaczy. Pomóż nam w informowaniu całego świata o Mozilli!

Uwaga: To jest bardzo wstępna i niekompletna polska wersja tej strony. Wkrótce więcej dokumentów po polsku. Póki co, zapraszam do informacji o wersji 1.0.

Oto Mozilla, pakiet klienckich aplikacji internetowych stanowiący wolne oprogramowanie, zaprojektowany dla zgodności ze standardami, szybkości i przenośności. Ta strona ma Ci pomóc w korzystaniu z Mozilli. Jeśli chcesz zmienić swoją stronę domową, warto byś dodał(a) tę stronę do zakładek.

Migracja z innej przeglądarki lub klienta poczty: Po zainstalowaniu Mozilli nadszedł czas na przeniesienie Twoich ustawień, zakładek i poczty. (Aktualnie nie przetłumaczony!)

Korzystanie z filtra niechcianej poczty [en]: Ten artykuł opisuje, w jaki sposób korzystać z automatycznego filtra niechcianej poczty (spamu) w Kurierze Poczty Mozilli. (Aktualnie nie przetłumaczony!)

Czy wiesz, że... Ta strona startowa została wykonana przez ochotników. Projekt Mozilla stanowi wolne oprogramowanie i istnieje wiele sposobów, w jakie zwykły użytkownik może wesprzeć jego rozwój. Pomóż nam uczynić Mozillę lepszą - testując ją, zgłaszając raporty o błędach, sprawdzając je, promując Mozillę i pisząc dokumentację. Umiejętności programistyczne nie są potrzebne! Przyłącz się do nas już teraz!